Casmara Cilt Bakımı

Casmara, dünya’da ilk peel mask-soyulan maske ve tek kullanımlık ürünler üreten ilk firmadır.

Tek kullanımlık ürünler yani kişiye özel ürünler, kişiye özel bakımları çok güvenilir hijyenik şartlarda sunumu sağlar. 1981’e kadar maskeler tozla su karıştırılarak yapılıyordu, şimdi ise jel ve krem ile karıştırılarak uygulanmaktadır. Kullanımı çok pratik ve soğuk uygulamalardır.

Formüllerindeki aktif içerikleri sayesinde dokuların elastikiyetini artırır. Derideki nemsizliği gidererek ince kırışıklıkların görünümünü yumuşatır. Cilt yapısı daha sıkı, canlı ve ışıltılı bir görünüm alır. Cilt bakımı sırasında veya özel kürler (6-8 hafta ) halinde uygulanabilir.

Casmara Maskelerin Cilt Üzerindeki Etkileri

VitaminVMask300 SensitiveMask300
Vitamin Mask 300 Sensitive Mask 300

Regenerin300  Reaffirming300

 Regenerin  300 Reaffirming 300  

NovaNew300  GreenTea300

Nova New 300  Green Tea 300

C40Bi-Phase300

C40 Bi - Pihase  300

Alın Çizgileri
Formüllerindeki Aktif İçerikler Sayesinde Dokuların Elastikiyetini Arttırır; Derideki Gerginliği Azaltır Ve İnce Çizgi, Kırışıklıkların Görünümünü Yumuşatır.

Göz Etrafı Torbalanmaları
Maskelerin Göz Üzerine De Uygulanması; Lenf Drenaj Etkisi İle Anti-ödem Etkisi Yaparak Su Toplanmasını Engeller Ve Göz Etrafı Torbalanmalarını Önler.

Cilt Sarkıklığı
Maskelerin Soğuk Reaksiyonu ( Yüz Isısı; 5/8 C° Kadar Azalır) Kasları Stimüle Eder; Cilde Gözle Görünür Bir Rahatlama Ve Sıkılaşma Etkisi Verir.

Burun Kenarı Çizgileri
Kasların Maskelere Mükemmel Adaptasyonu İle Özellikle Burun Kenarındaki İfade Çizgileri Üzerinde Yüz Kontürünü Güzelleştirir.

Perı Orbıtal Çizgiler
Maskelerin Dışarıdan Başlayarak İçeri Doğru Kuruma Etkisi Sayesinde Aktif İçeriklerin Peri Orbital Kırışıklıklara Penetrasyonu Güçlenir.

Boyun Çizgileri
Soğuk Maskelerin Kas Üzerindeki Büzüşme Etkisi İle Boyun Cildi Güçlenir, Canlanır Ve Dokular